מה ההבדל בין אוזניות ספורט PowerBeats 2 לדגם החדש PowerBeats 3?

בטרם נפצח בתחרות הריצה של שני דגמי האוזניות של ביטס PowerBeats , כדאי שנכיר כמה מאפיינים שלהם ונבין במה מדובר. שני הדגמים הם דגמים מבית אפל של אוזניות אלחוטיות המצויות בתוך האוזן, וכוללות קשת לגב האוזן ומצמדים המאפשרים הצמדה לראש ושיפור האחיזה כך שתתאפשר תנועה ופעילות ספורטיבית. מעבר להיותם קטנים, קלילים ועמידים בפני זיעה ורטיבות של הפעילות הספורטיבית האוזניות גם איכותיות מאד ומאפשרות שמיעת מוסיקה בסאונד מצוין ובאקוסטיקה מרשימה בזכות בידוד מפני רעשים חיצוניים.

מה ההבדל בין PowerBeats 2 Wireless לדגם החדש PowerBeats 3 Wireless?

ניתן לומר שבמציאות חיינו, בן שיורש את אביו, בעל מקצוע שיורש את קודמו או מנהיג שמחליף את זה שלפניו אינם תמיד מתעלים על קודמיהם. מסקנה זו, המבוססת על אין ספור ניסיונות עבר, אינה רלוונטית לעולם הטכנולוגיה: כאשר משדרגים מכשיר טכנולוגי מוביל – וודאי כשמדובר במכשיר מבית אפל (הצדקת מוניטין מחייבת) – על פי רוב, היורש מתעלה על קודמו. האם זהו המצב גם כשמדובר בדגם החדש של אוזניות הספורט האלחוטיות Powerbeats3 היורש את אוזניות הספורט האלחוטיות Powerbeats2? מה ההבדלים בין שני הדגמים?

 

אבולוציה של שדרוגים

ניתן לדמות את שרשרת הדגמים של המכשירים של אפל, ובכללם האוזניות האלחוטיות, לשרשרת אבולוציונית: ההתפתחות מתבקשת, וכל דגם שמתפתח כולל יותר שיפורים, יותר יתרונות ויותר תכונות נחוצות מקודמו. אפל עושה הכל כדי לפתח מוצרים משופרים ושוקדת על תכונות מתבקשות בהתחשב בחוויות המשתמשים בדגמים הקודמים. שימוש זה מהווה ניסוי חם ומדויק בזמן אמת, שמאפשר הסקת מסקנות ואיסוף נתונים אשר על פיהם ניתן לספק שיפורים ושדרוגים.

לפני היציאה למרוץ – נעים להכיר

בטרם נפצח בתחרות הריצה של שני דגמי אוזניות הספורט של ביטס PowerBeats , כדאי שנכיר כמה מאפיינים שלהם ונבין במה מדובר. שני הדגמים הם דגמים מבית אפל של אוזניות אלחוטיות המצויות בתוך האוזן, וכוללות קשת לגב האוזן ומצמדים המאפשרים הצמדה לראש ושיפור האחיזה כך שתתאפשר תנועה ופעילות ספורטיבית. מעבר להיותם קטנים, קלילים ועמידים בפני זיעה ורטיבות של הפעילות הספורטיבית האוזניות גם איכותיות מאד ומאפשרות שמיעת מוסיקה בסאונד מצוין ובאקוסטיקה מרשימה בזכות בידוד מפני רעשים חיצוניים.

על קו הזינוק

יריית הפתיחה נשמעת, וקולה מהדהד בחלל. על קו הזינוק ניצבים שני דגמי אוזניות הספורט מבית אפל – שניהם נוחים, שניהם יעילים, שניהם מתקדמים, אבל מי מהם טוב יותר ובמי כדאי להשקיע, אם בכלל? ההכרעה בשאלות אלה תתבצע בכל הגזרות:

בגזרת האיכות

בדגם החדש Powerbeats3 ישנה מערכת לבידוד צלילים ורעשים שמשפרת את חוויית השמיעה, האקוסטיקה והבידוד. אמנם כל אלה איכותיים מאד גם בדגם הישן, Powerbeats2, אבל יש בכל זאת שיפור והניצחון, גם אם בנקודות, הוא של Powerbeats3 – הדגם החדש.

המנצח: Powerbeats3, בנקודות.

בגזרת הסוללה

זהו השיפור הניכר ביותר והיתרון המובהק, וכנראה גם המכריע, של Powerbeats3. בדגם הישן נהנו המשתמשים מחיי סוללה של עד שש שעות וכעת, בזכות הדגם החדש, יכולים ליהנות מחיי סוללה של עד 12 שעות.

מנצח בגדול: Powerbeats3.

זמן טעינה משופר

לא רק שלא תתקעו עם סוללה מרוקנת מהר מדי, כשתשתמשו בדגם החדש תוכלו לטעון אותו ממש מהר. בדגם הישן – Powerbeats2 – טעינה של שעה אפשרה לכם להשתמש באוזניות בערך רבע שעה, וכעת טעינה למשך זמן זה תמלא את כל הסוללה כשמדובר ב- Powerbeats3. ו- 5 דקות טעינה יעניקו לכם בקלות אימון שלם.

מנצח: Powerbeats3.

בגזרת הצבעים

הדגם הישן מגיע בצבעים רבים: צהוב, אדום, כחול, לבן ושחור, בעוד רעהו היורש מגיע במעט פחות אפשרויות. עם זאת, מאחר שאין מדובר באוזניות קשת גדולות וממילא הן נסתרות, הצבע פחות חשוב ונראה שאפל בחרה להשקיע בדברים חשובים יותר.

המנצח: Powerbeats2.

בגזרת התכונות

לשני הדגמים יש תכונות טובות וחשובות, אולם יש שיפור בדגם החדש, בו בנוסף למיקרופון, עמידות משופרת לזיעה ורטיבות, לנרתיק נשיאה, לנורות חיווי ולחיבור לכבל USB, יש גם שימוש בצ’יפ W1 שמאריך את חיי הסוללה ומשפר את חווית המשתמש. החיבור לאייפון שלך לעלום לא היה קל יותר עם זיהוי אוטומטי וחיווי מצב סוללה

התוצאה: Powerbeats3, בנקודות.

ובמקום הראשון

אל קו הסיום הגיעו מתנשפים שני הדגמים המוכשרים. הדגם המוביל שהניף את ידיו בגאון היה הדגם החדש: Powerbeats3. אמנם לדגם הישן יתרונות רבים ובלתי מבוטלים, ומי שמעדיף להישאר איתו ימשיך ליהנות מחוויה איכותית, אבל בכל זאת, מי שרוצה מוזמן לשדרג ליורש המוצלח. אחרי הכל – ההבדל במחיר בין שני המוצרים קטן, אז למה לא להשקיע?

לדגמי ה POWERBEATS באתר – לחץ כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פתיחת צ'אט
היי! אנחנו פה, יש לך שאלה?
היי! אנחנו פה, יש לך שאלה?