סדרת המגנים של SPIGEN ל – LG G3 – אולי היפים ביותר?

סדרת המגנים של SPIGEN ל – LG G3 – אולי היפים ביותר?

ספיגן (Spigen) אחד מיצרני הכיסויים המעודפים עלינו שזוכים להצלחה רבה בעולם יצאו עם כיסויים ל – LG G3, ובארץ עם היבואן הרשמי הגיעו כיסויי ה Spigen Ultra Hybrid ורב המכר של החברה Spigen Slim Armor. שני כיסויים איכותיים שבטוח אחד מהם ימצא חן בעיני מי שיחזיק או ירגיש אותם. ננסה בסקירה קצרה זו לתת לכם את חוות דעתנו הכנה, איך הכיסוי יושב על ה LG G3 ואיך הוא מגן עליו, ולא פחות חושב על השימוש בכיסוי.

Spigen Slim Armor for LG G3 –

הוא הכיסוי הקשיח והקשוח ביותר של חברת ספיגן, הוא מורכב מ TPU ופוליקרבונט, למעשה אין חידוש בסגנון ותפיסה ל SLIM ARMOR של מכשירים אחרים כמו אייפון וגלקסי, אין חדש הסגנון הוא אותו דבר, משהו טוב לא צריך לחדש..(-:

כיסוי ה TPU מכסה בשכבת גומי קשיחה את ה LG G3, עוטף אותו בצורה שצגן על המכשיר שלך מנפילות, הפוליקארבונט מתלבש על חלק ה TPU בשביל לתת לא את החוזק הדרוש והיופי. יחד הם משלימים את עצמם ויושבים נהדר על ה LG G3.

הכיסוי הוא נוח ורזה ללא סרבול למרות היכולת שלו להגן. כמובן יש פתח לכל כפתורי הפיקוד והיציאות של ה – LG G3. למצלמה, לווליום, לפלאש הכפול וכמובן לרמקול וליציאת האוזניה.

הכיסוי הזה ישמור של הטלפון שלך במצב טוב, הכיסוי הכפול עושה את ההגנה ומוסיף את היופי המיוחד גם של הכיסוי וגם של הטלפון.

Spigen Ultra Hybrid

הוא המעודף עליי אישית, הוא גם מגן מפ ני נפילות בצורה טובה (זה לא Otterbox) אבל מה שאני אוהב  זה שהוא נותן לך להינות מהיופי של המכשיר, ונותן לך הרגשה כאילו אין לך מגן על ה LG G3 ובכך להינות מהיופי שלו. הוא כיסוי רזה, החלק החורי נוח למגע, אנחנו יודעיפם שאחד התלונות על ה –LG G3 זה שהחלק האוחרי מחליק טיפה ולא נוח, אז הכיסוי הזה פותר את הבעיה הזאת. כמובן יש פתח לכל כפתורי הפיקוד והיציאות של ה – LG G3, למצלמה, לווליום, לפלאש הכפול וכמובן לרמקול וליציאת האוזניה. יחד באריזה מקבלים גם מגן מסך של Spigen מתנה. אחרי שימוש של כמה ימים אנחנו חייבים להגיד שאנו מאוד אוהבים אותו!

המחירים

המחירים של שני המגינים בסביבות  120 ₪, כיסוי Spigen זול יותר באופן משמעותי כנראה לא מקורי, ראו מאמר על זיופים של כיסוי Spigen – לחץ כאן

Spigen Ultra Hybrid LG G3 באתר Y-NOT – לחץ כאן

Spigen Slim Armor LG G3 באתר Y-NOT – לחץ כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פתיחת צ'אט
היי! אנחנו פה, יש לך שאלה?
היי! אנחנו פה, יש לך שאלה?