Tylt Energi אולי הכיסוי מטען הטוב ביותר שיש לאייפון 5 וגלקסי

Tylt Energi אולי הכיסוי מטען הטוב ביותר שיש לאייפון 5 וגלקסי

ביצועים של כיסוי המטען בין הטובים שיש בשוק לגלקסי ואייפון

מה כבר לא נאמר על הכיסוי מטען הפרקטי הזה של TYLT אין צורך יותר להפריד את המגן מהטלפון בשביל להטעין, פשוט מחליקים את המגן שמגיע במארז (זמין בשני צבעים, שחור ובחירה של צבע נוסף) למטען שאפשר לשמור בתיק ואין צורך ללכת איתו מחובר כל הזמן. עכשיו תוסיפו לנוחות המדהימה הזו את הביצועים שמובאים פה, וזאת מול המתחרים החזקים בשוק, כמו Mophie הידועה. הניסוי התבצע על גלישה באינטרנט עד שהסוללה מתה, ותראו את התוצאה, TYLT  15:12 שעות כמעט כפול מ – Mophie!

מתוך אתר – https://www.laptopmag.com/

הכיסוי מטען של Tylt Energi לאייפון וגלקסי אולי קצת יקר אבל הוא מציע את הטוב שבשני העולמות, שילוב של סוללה שנותנת לך עד 10 שעות של סיבולת עם כיסוי נפרד, רזה, שניתן להחליק ולחבר כשאתה צריך את האנרגיה הנוספת, אני לא טס לחו”ל בלי זה!

עיצוב

בעוד שכיסויי מטען רבים עם סוללה דורשים ממך לסחוב את הכיסוי מטען השמן עם הטלפון מחוסר כל הזמן, הכיסוי מטען –Tylt Energi  של האייפון 5 דורש ממך לסחוב את הטלפון עם מגן דק ונוח ואת הסוללה הנשלפת בנפרד, שביא יכולה להיות מנותקת.הכיסוי מטען של  iBattz Mojo, גם מתנתק, אך הפתרון של TLYT Energi לכיסוי מטען הוא הרבה יותר אלגנטי.

מגיע מגן פנימי זוהר על iPhone שלך, כחול או ירוק או אדום שבאריזה של הכיסוי מטען יש גם מגן שחור. המגן החיצוני אלגנטי ויפה ומשתלב היטב גם עם מגן שחור סולידי וגם בבחירה של מגן צבעוני לאייפון שלך.

הסוללה השחורה עם קצוות מעוגלים וציפוי רך למגע על הגב שלה, שהופך אותו נוח יותר להחזיק מאשר Lenmar MERDIAN הזוויתי. כפתור קטן בתחתית מאפשר לך להפעיל את הסוללה, ה – LED באמצע הלחצן הופך לירוק כדי לציין טעינה מלאה, כחול כאשר זה חצי מלא ואדום כאשר זה נמוך או ריק. בכיסוי מטען אחרים המד הוא מדוייק יותר מכיוון שלרוב הוא מחולק ל 4-5 שלבים, בכל מקרה לא מצאנו את בעייתי.

מידות 139, 65, 9 מ”מ והמשקל הינו 95 גרם בלבד, ועוד להתחשב בעובדה שאין צורך לסחוב את הסוללה כל הזמן זה יתרון משמעותי.

הכיסוי מטען Energi מגיע עם חיבור מיקרו USB וכבל טעינה באריזה, כמו גם כבל מאריך 3.5mm לאוזניות, אשר נדרש אם אתה רוצה להאזין למוסיקה דרך ה – iPhone עם הסוללה מחובר (אגב בעיה ידועה בהרבה כיסוי מטען..לכן המעביר לאוזניות בהחלט שימוש למי ששומע מוסיקה הרבה)

https://www.youtube.com/watch?v=wKaJocozjjc

הגנה

כמובן שזה פתרון לטעינה או כיסוי מטען, אך זה גם פתרון הגנה. הכיסוי מטען של Tylt Energi שמפוצל לשני חלקים מציע שתי רמות של הגנה. כיסוי הטלפון הדק שבעמו מגן על הגלקסי או האייפון שלך, בצורה נומינלית, רזה ונוחה. ברגע שאתה מחליק את המגן הרזה לכיסוי הסוללה אתה מקבל רמה גבוהה יותר של הגנה. אמנם זה עדיין לא כיסוי OTTERBOX אך זה בהחלט מקדם ההגנה גבוה יותר בכמה דרגות מאחרים. בנגן עולה מעט מעל גובה המסך להגן על המסך מפני נזקים, ויש אפשרות גם להדביק מגן זכוכית נגד שבר. אז בסך הכל הכיסוי מטען המשולב עושה עבודה נהדרת בהגנה על הטלפון שלך.

ביצועים

אז אהבתם את העיצוב והפשטות של הכיסוי מטען הזה,אבל הם רק חלק מהגורמים שצריך בעת רכישה של מוצר, והם חסרי ערך אם המוצר הוא לא פונקציונלי ושימושי, אך לא במקרה הזה.

לפי אתר laptopmag:

יש לכיסוי מטען של TYLT Energi סוללה 2,500 mAh-, שבו החברה טוענת שזה יספיק לעד 9 שעות נוספות של זמן דיבור. עם כיסוי הסוללה מחובר, האייפון 5S המשיך 15 שעות ו12 דקות במצב גלישה, שהתבצע בגלישה באינטרנט רציפה על  LTE (4G) בבהירות של 40 אחוזים. זה כמעט 10 שעות ארוכים יותר מ5s iPhone שנמשך ללא סוללה נוספת (05:26).

זמן הריצה של Energi הוא טוב יותר מאשר כל שאר המתחרים באתר laptopmag בדק.

מאתר beforeitsnews

“נתן לאייפון שלי טעינה 1.25!”

The Energi case is definitely more than enough to satisfy any moderate to heavy battery user. Nothing will stand in your way when it comes to an iPhone charge

באתר techaeris המסקנות דומות, הכיסוי מטען הוגדר “ככיסוי מטען הטוב ביותר שמשמש לiPhone 5 / 5s“. בעזרת הכיסוי בקלות המחבר עבר 18 שעות ביום וסביר להניח שיכל להשיג יותר בשימוש נבון יותר. פשוט הוא לא נתן לא לנוח לשנייה, ציטוט “אני בכוונה בדקתי את הטלפון תחת שימוש כבד ויבשתי את הסוללה ל15% רק כ -6 שעות. הכנסתי את כיסוי המטען של TYLT וחזרתי ל100% בקצת יותר משעה”

מסקנה

קיבל 5 כוכבים על ידי techaeris

קיבל 5 כוכבים באמזון

מאתר https://www.thestrandblog.co.uk/:

“בסך הכל אני חושב שהכיסוי מטען של TYLT Energi הוא חובה עבור משתמשי iPhone – אני מוצא את זה שימושי יותר ויותר ככל שעובר זמן (במיוחד כאשר אני משתמש באפליקציות כדי לעקוב אחר המיקום שלי כל היום!). אני יכול להשתמש בהאייפון שלי בבהירות גבוהה יותר ולשחק במשחקים מבלי לדאוג כאשר הסוללה שלי עומדת למות. זו הרגשה נחמדה. “

מאתר beforeitsnews

“With a price range of $60-$100, TYLT is definitely on the higher side of the price tag, but in all honesty, I really can’t think of a better case to be worthy of that higher price tag. I’ve used a lot of cases over the years, and this is by far one of my favorites

ויש עוד ועוד

המסקנה שלנו מוצר מנצח! עם אחריות, ללא פשרות וישמש אתכם נאמנה, יד כיסויי מטען זולים יותר בשוק אך אנחנו בספק אם הם יעשו את אותה עבודה

לדף המוצר אצלנו ב Y-NOT – לחץ כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פתיחת צ'אט
היי! אנחנו פה, יש לך שאלה?
היי! אנחנו פה, יש לך שאלה?