סקירה של אוזניות In Ear בוס Bose QC30 עם ביטול רעשים

סקירה של אוזניות בוס Bose QC30 עם ביטול רעשים

חברת בוס נחשבת לענקית האודיו ונהנית ממוניטין בינלאומיים. לרוב, החברה מצדיקה את המוניטין ומוצריה אכן איכותיים. בסקירה זו בחרנו להתמקד באחד מוצרים הכי פופולריים בימים אלו: אוזניות IN EAR עם סינון רעשים אקטיבי אלחוטיות Bose QuietControl 30 QC30.

 

האוזניות, שמחירן עולה על 1,000 שקלים, נחשבות לאוזניות אלחוטיות איכותיות במיוחד. אם אתם מתלבטים לגבי רכישתן ותוהים האם הרכישה משתלמת והאם שווה להשקיע באוזניות הנחשבות, תמצאו בסקירה הבאה את התשובה: רגע לפני שתפתחו את הארנק – במיוחד בשבילכם – סקירה מקיפה על אוזניות Bose QC30:

נעים להכיר – אוזניות בוס Bose QC30

מדובר באוזניות אלחוטיות IN EAR: האוזניות כוללות שני רמקולים מזעריים בעלי שני קונוסי סיליקון קטנים (לאריזה מצורפים מתאמי סיליקון מגוונים להתאמה ולנוחות מרבית בשלושה גדלים) שמוכנסים עמוק לתוך תעלת האוזן.

הייחוד של האוזניות האלה מהווה גם את יתרונן הבולט: על פי רוב, אוזניות עם מנגנון ביטול רעשים הן אוזניות ON EAR או אוזניות OVER THE EAR (כמו אחותן הגודלה אוזניות ה QC35). כן, בדיוק: אותן אוזניות קשת בעלות רמקולים המכסים את האוזן ומכניסים אותה לתוכן. אין הרבה אוזניות אלחוטיות בתוך האוזן / in ear שכוללות גם מנגנון לביטול רעשים, וגם הדגמים שישנם וכוללים את המאפיין החיוני הזה – לרוב אינם מספיק איכותיים.

הדגם של Bose QuietControl 30 QC30 משנה את פני הדברים, ומציע אוזניות IN EAR שמאפשרות תנועה ואימון גופני מבלי לשלם את המחיר של פגיעה באיכות הסאונד ובחוויית השמיעה. דגם זה הוא למעשה דגם משופר ומשודרג של אוזניות ה-IN EAR הראשונות שעשו היסטוריה: בוס השיקה לפני מספר שנים את האוזניות בדגם QUIETCONTROL20i שהיו אוזניות הIN EAR הראשונות שכללו מנגנון נטרול רעשים. דגם ה-QUIETCONTROL20i הוא פופולרי, מפורסם ומאד יעיל. הדגם החדש של האוזניות, אותו אנו סוקרים (Bose QuietControl 30 QC30) הוא למעשה היורש של הדגם האיכותי הזה בגרסה אלחוטית!

האם הדגם החדש והמשופר איכותי יותר מקודמו?

השדרוג העיקרי בדגם החדש יצר הבדל משמעותי אחד בין שני דגמי האוזניות הללו: בדגם החדש יש יכולת לשלוט במנגנון מסנן הרעשים. אוזניות ה-QC30 הן הראשונות בעולם הכוללות מנגנון נטרול רעשים הניתן לכיוון. זהו יתרון אדיר: אם אתם רוצים לנטרל לגמרי את רעשי הסביבה, תוכלו לכוון את מנגנון נטרול הרעשים לעוצמתו הגבוהה, אולם אם ברצונכם לשמור על חיבור לסביבה, למשל, כאשר אתם רצים בחוץ ורוצים לשמוע צפירות רכבים ומעט מרעשי התנועה, תוכלו להנמיכו.

המאפיינים של אוזניות Bose QuietControl 30 QC30

 

נוחות שימוש

  • אוזניות נוחות לשימוש, שאינן מציקות באוזניים.
  • האוזניות כוללות מנגנון מונע הזעה שמשפר מאד את חווית ונוחות השימוש, והופך את האוזניות למתאימות במיוחד לשימוש בעת אימוני ספורט, לרבות בחדר כושר ו/או בעת ריצה.
  • האוזניות יושבות היטב באוזן, אינן מחליקות ואינן יוצאות מהאחיזה, בזכות מנגנון מיוחד והודות לשלושה גדלים של מתאמי סיליקון: סמול, מדיום ולארג’, להתאמה מיטבית.
  • חיי סוללה ארוכים במיוחד – טעינה אחת מתאימה לשימוש של כעשר שעות.
  • נוחות נשיאה – יתרון בולט של הדגם המשופר הוא הרצועה הנצמדת לצוואר, אשר מקלה את נשיאתן. זהו ה-NECKBAND.
  • נוחות תפעול – על רצועת הצוואר ישנו שלט המאפשר שליטה קלה ונוחה בתפקודי האוזניות.
  • נורות חיווי המעידות על חיי הסוללה.

 

איכות שמיעה

סאונד איכותי ואקוסטיקה טובה. כמובן זאת לא האיכות של דגם ה BOSE QC 35 הדגם המוצלח over the ear של בוס, שכן איכות האוזניות על האוזן טובה יותר אבל יחסית למתחרים ואוזניות IN EAR אחרות אוזניות הבוס פשוט מצויינות.
מנגנון נטרול רעשים איכותי – הטוב ביותר שקיים באוזניות בתוך האוזן. מובן שלא ניתן להתחרות באוזניות OVER EAR במקצה זה של נטרול רעשים ולכן, במבחן האמיתי, דגם ה-Bose QuietControl 30 QC30 מנצח בגדול.

חוות דעת באתר CNET

לפי אתר CNET:

הטוב – הדברים האוזניות נוחות לשימוש,מעוצבות היטב, אפשרות לווסת את רמת הסינון רעשים ואיכות קול מרשימה לאוזניות בלוטוס. האוזניות עמידות לזיעה ובכך מתאימה לעוסקים בספורט

הרע – מחיר, סינון הרעשים / ביטול רעשים לא יעיל כמו הדגמים של ה QC 20 או QuietComfort 35 של בוס.

שורה תחתונה לפי אתר CNET – אם אתה לא צריך את הביטול רעשים הכי טוב, האוזניות האלו עובדות מצויין לשימוש יום יומי ותוכל לעשות בהם שימוש בחדר כושר או בספורט

מסקנות

אם אתם מחפשים אוזניות IN EAR מחברה מובילה כמו BOSE שמאפשרות אימון יעיל, תנועה קלילה ומשוחררת וגם שמיעה באיכות גבוהה, אוזניות Bose QuietControl 30 QC30 בהחלט יכולות להתאים.

לאוזניות בוס BOSE QC 30 – לחץ כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פתיחת צ'אט
היי! אנחנו פה, יש לך שאלה?
היי! אנחנו פה, יש לך שאלה?